Twórczo zainspirowany. Koszulki i inne

poniedziałek, kwietnia 04, 2016

Jestem osobą kreatywną i postanowiłem (w ramach tego, że z żoną uruchomiliśmy sklepiki z koszulkami) dorzucić swoje 3 grosze. Kreatywnie. Designowo i koszulkowo. Linki ze sklepami i próbka grafiki wiszą obok, ale przejdźmy do rzeczy.

Co mnie zainspirowało?

Oczywiście Tom Clancy's The Division! Gra, która ma tak mega grywalność, że sam nie wiem ile już w nią gram, bo szczerze - czasu nie liczę, mam niedosyt i uważam, że mało gram.

Czapka. Jak to w the Division ;) Sklep l'Expresion.
Wiem, wiem. Mowa jest o grze nudnej, bez polotu, bez fabuły, z błędami, ze zubożoną (w stosunku do dema z E3 2013) grafiką, produktem powtarzalnym, zrobionym wg schematu tzw ubigame i wogóle beznadziejnej. W grze, w której trzeba sprzedać NPCowi milion headshotów, by padł oraz zamienia człowieka w zombie, które jak głupie uczestniczy w grind-festival.

Hmmm... może ja gram w inną grę :) Podoba mi się jak diabli! I kreatywny się stałem, bardziej.

Koszulka.

Albo inna. Tu. Albo po amerykańsku jako PlayinTime, a co!


Gra grą, ale wiecie, że ja lubię jak gra muzyka. Póki co, dziś, jeszcze poniższych designów nie ma w polskich sklepach Selino, Koszulkomat czy l'Expresion, a narazie jest w RedBubble.

Bo tak ;)

Kubek inspirowany metalcore'm.
I strach przed rozłączeniem.
Disconnected to fragment piosenki A Skylit Drive "I'll sleep when I'm dead". Dla mnie to piosenka o mmorpg, a w szczególności o The Division. I tym się inspirowałem tworząc powyższe.

Bo mnie rozłączyło.

Brrrr!!


Mogą Cię zainteresować...

4 komentarze

  1. Spoko nawet ta koszulka, musisz przygotować więcej wzorów :)

    OdpowiedzUsuń
  2. ehhh http://archiwa-internetowe.com/?do=i&id=353

    OdpowiedzUsuń
  3. Koszulka fajna, czekam na kolejne inspiracje.

    OdpowiedzUsuń