EvE Online - walking in stations inaczej.... Dust 514

czwartek, sierpnia 20, 2009

Wreszcie! Bajania o chodzeniu po stacjach w EvE Online okazały się, tak mi się wydaje - zapowiedzią chodzonego MMO w świecie EvE. I co najważniejsze - to będzie MMO na konsole! Dokładniej, MMOFPS. Mniam!
Z szoku wyjść nie mogę od dwóch dni.

Z załączonego wyżej materiału, widać, że będzie to miodne - przypomina trochę Killzone na mapach w krążowniku Vekta. I bardzo dobrze!
Cierpię ostatnio na brak konsoli (wakacje). ML się chwali, że dochrapał sie trzysta-siedemset-któregoś-tysięcznego miejsca vs moje biedne 480k w rankingu. Rzuca flary respawnów i rządzi z rosnącym kill/death ratio w okolicach 0.78. I że lamerem jestem :) Niezaprzeczę przez grzeczność.
Wracając do Dust 514. Bitwy toczyć się będą na różnych planetach uniwersum EvE. Ponadto, będzie połączenie z graczami z EvE Online - na zasadzie zdobywania planet poprzez kontrakty najemnicze wystawiane przez aliansy dla graczy Dust. By zdominować planetę i zwiększyć wpływy aliansu w danym układzie! Jeden wszechświat = jedna wojna, tako rzecze przewodnie hasło całego pomysłu. I najważniejsze - gra jest robiona już od 3 lat! Czyli bliżej niż dalej.

Mogą Cię zainteresować...

2 komentarze

 1. Nigdy nie miałem PS3. Zastanawiam się nad zakupem. Trochę minęło od wyjścia Dust 514 i aż wstyd że jeszcze gracz Eve Online nie próbował zagrać.
  Zapraszam Cię na moją stronkę: www.eve-online.org

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Dust514 i PS3 bym już nie inwestował - swoją drogą, CCP podobno kręci jakieś "EvE Legion" więc to kwestia czasu aż zamkną serwery. Jeśli myślisz o konsoli - PS4, tym bardziej, że zajawki w formie EvE Valkyrie są bardzo pociągające (o ile, gogle Morpheus wyjdą i ich cena nie będzie mordercza, oraz sama gra wyjdzie szybciej niż Dust...).
   I fajna ta Twoja stronka - poradniki! aż się chce wrócić :)

   Usuń