Mass Effect 2 wciąga! Jak czarna dziura.

wtorek, lutego 15, 2011

Oto filmik przedstawiający m.in. działanie Black Mass Weapon (dostępna za free z PSN dla ludzi, którzy kupili grę przed 23 lutego chyba). Na początku filmu i potem gdzieś w środku i na końcu (ok 3 minuty). Efekt jest spektakularny :-) Przy 3:30 jest użycie snajperki.W samą grę gra mi się bardzo przyjemnie - jest to dungeon sci-fi z walką w realtime (co widać), ale klimat trzyma. Jako fan dobrych seriali s-f (Farscape, Battlestar Galactica (nowa), Star Wars) cieszę się podwójnie, bo cRPGów w tych klimatach jest jak na lekarstwo.

Przy okazji, dodatek Cerberus Net za kilkadziesiąt zł z PSN również dostajemy za free.

Podobnie jak w Fallout 3 nie zapomniano też o miłośnikach Sims - można urządzić sobie swoje mieszkanko pod swój gust (kajuta na starshipie: modele innych statków, akwarium z rybkami itd) oraz dobrać sobie garderobę (tutaj, znaczenie militarne różnego rodzaju zbroi jest wielkie).

Moja postać (Jane Sheppard) jest żołnierzem i stylizowałem ją na Honor Harrington. Lata w zbroi lekkiej, wzmocnionej na klacie i z dodatkiem w postaci cyber-wizjera, który polepsza celność (whatever... pełnopłytowe zbroje zasłaniają całkowicie twarz, a nie po to gram laską by tej twarzy nie oglądać ;-) A na serio - z niewiadomych przyczyn na stacji kosmicznej pomykała również w pełnej zbroi, co w takim klubie jak "Afterlife" (poprzedni film) było dosyć komiczne jeśli trzeba było strzelić kielicha...)


Mogą Cię zainteresować...

0 komentarze