Duct Tape i guma do żucia

czwartek, czerwca 21, 2012


Ezoko - pirat. A pirat pragnie krwi. Przez pamięć swojego brata Ezronymiusa - pragnienie krwi jest nie do zniesienia. Do dupy to wszystko. Mrzonka o napierdalaniu się w zwarciu jest na obecną chwilę nierealna i rację ma herszt Col: bez skilli w gunnery, bez tech 2 large blasterów, zamiast dobrej walki będzie to delikatnie rzecz ujmując ciekawy experiens nie dla niej, ale dla przeciwnika. Albo nudny, jeśli przeciwnik chciał walki, a dostał możliwość rozmazania po gridzie kolejnego nooba...

Amarrska duma. Łowca niewolników. Kapitan potężnego krążownika Imperium... Dupa tam, a nie potężnego. Nigdy nie nauczyła się dobrze latać amarrskimi cudami techniki. Caldaryjskie battlecruisery bardziej do niej przemawiały, szczególnie na rozległym polu bitwy, gdy karnie, łeb w łeb, burta w burtę szły niosąc zagładę salwą śmierci... Gdy była w regularnej armii, to może tak, a teraz...

Teraz jesteś piratem, dziewczynko! Bądź szybka, albo inaczej ktoś cię dorwie i zrobi ci że ślicznego kuperka jesień średniowiecza! 

- takie myśli chodziły jej po głowie, gdy przeglądała foldery statków będących w jej zasięgu. Finansowym i potrzebnych umiejętności. Nie śmierdzi groszem i brak jej doświadczenia. A ciągłe powroty do szpitala i rozpoczynanie od nowa, w nowym klonie już jej się znudziły.

Hurricane.
Tornado.Oba minmattarskiej produkcji. Myśli o tym, że wyglądają jak produkt zabawy dziecka olbrzyma na złomowisku, lepiącego wszystko jak popadnie duct tape'm i gumą do żucia - odgoniła. Tarcze. Speed. Uderzenie. Manewr. To do niej zaczęło przemawiać!

Szczególnie operowanie tarczami i nawigacja - w tym była naprawdę dobra. A pierdolnięcie, czyli ciężką artylerię się podszkoli. Przypomniała sobie ostatnią bitwę: drej wskoczył do systemu, więc alarm bojowy i aktywacja wszystkich systemów na statkach ich pirackiej flotylli. Skutek? Ciężki krążownik stał się chmurą atomów szybciej, niż ona zdołała wprowadzić swój okręt na optymalną orbitę. Harbi jest niezły, ale tornada kamratów zrobiły z celu miazgę, na oko, trzy razy silniejsze uderzenie. Ona też tak chce!

http://vu-du.org.pl/kb2/?a=kill_detail&kll_id=11721

Mogą Cię zainteresować...

0 komentarze