Najlepiej napisana historia

środa, lipca 01, 2015

Parę dni temu wpadła mi w ręce ta strona: https://evetravel.wordpress.com/lore-survival-guide/ i wyłowiłem tam zebraną w jednym miejscu i fajnie opisaną (wraz z licznymi odniesieniami do źródeł) historę świata EvE Online - prawdziwą historię od "zarania dziejów" do czasów "obecnych". MEGA fascynująca lektura! I do tego aktualna (porusza nawet Drifterów i kradnących zwłoki pilotów Cardian Seekersów)

EvE Online History whitpaper


Dla wszystkich chcących zacząć przygodę z EvE (wystarczy kliknąć na moim blogu by przenieść się do świata gry na 30-dniowego triala) jest to lektura obowiązkowa. Wreszcie wyjaśnia skąd się wzięło co.

Fly safe!

Mogą Cię zainteresować...

5 komentarze

 1. Zamierzam zacząć przygodę właśnie z EvE i nie zapomne o tym by wejść na tą stronkę po całkiem przydatne info :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak zaczniesz (szczególnie przez klika z mojej strony ^_^) i jak się ogarniesz z grą, to wejdź na kanał "HipMe" i zagadaj. Powodzenia!

   Usuń
 2. Gdzie jest ten link żeby był 30dniowy trial ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdzieś mi wcięło po zmianie bloga reklamę. Link - tu https://secure.eveonline.com/trial/?invc=2f63ae52-72ef-46d9-adca-c698b51b2a5f&action=buddy (choć nie wiem czy jeszcze działa, bo ostatnio już nie mam abonamentu na EvE).

   Usuń
  2. Oopps.. coś w komentarzu link się nie zrobił, ale spoko -jest w treści tego posta już. Przy okazji, widzę, że coś zmienili, bo znów jest 21 dni (zawsze to tydzień więcej, bo bez jest tylko 14).

   Usuń