The Agency - MMORPG na PS3!

środa, stycznia 21, 2009

"Nie to nie!" Tak powiem CCP w odniesieniu do braku klienta Eve na konsolę. Cóż, kanapowe granie jest tak wygodne, że PC stanie się jedynie narzędziem do jakiejśtam obróbki domowych taśm i dvdków wideo.
Na szczęście, Soniacze poszli do rozum po głowy i wypuścić chcą skradankowe MMO. I to RPG! Mniam, mniam... Wiem, że to stary 'news', ale dla mnie nowość i objawienie. Zopisu wynika, że poza PvE będzie mocno rozbudowane PvP i samo community w grze: tworzenie się korporacji, tfu... to jest agencji, zadania z agencji kierowanych dla ludzi dla innych agencji i wolnych strzelców, wolny rynek oraz "stan posiadania". W grze wystąpią dwie główne strony United oraz najemnicy ParaGON. Same agencje pracujące dla którejś ze stron, będą mogły łączyć swe siły w konsorcjach. A to wszystko ładnie brzmi (i przypomina budowanie powiązań między graczami w EvE) i jeszcze ładniej ma wyglądać, patrzcie:

Całość wygląda mocno cyberpunkowo (2020!) i będzie cross-platformowa (PC, PS3). Oczywiście, nie marzę nawet o jednym serwerze, jednym świecie i mega wolności jaka jest w EvE. IMHO będzie to raczej coś a'la Guild Wars, World of Warcraft lub inny chodzony MMO, tym bardziej, że sama gra jest z gatunku action shooter . Aczkolwiek inne akcje niż walka, również zostaną przewidziane (ciekawe jakie? Fotoshooting? Zielarstwo?). Pożywiom uwidiem.

Mogą Cię zainteresować...

0 komentarze